Počasí Šumperk

Dospělí

Tenis je možno začít trénovat a hrát v každém věku, pokud máte dostatek potřebné fyzické kondice, trpělivosti a houževnatosti. Trénink probíhá na základě individuální dohody mezi trenérem a hráčem dle jeho možností a potřeb. Tréninkové hodiny jsou realizovány jako sólo trénink ( trenér-hráč) maximálně ve dvojici ( dva hráči – trenér). Podmínkou tréninku ve dvojici je podobná úroveň a kondice hráčů. Cílem tréninku je přivést svěřence k rekreační hře tenisu a mít radost ze hry a pohybu. Dosáhnout závodní úrovně je velmi těžké a drtivé většině zájemců postačí dobrá rekreační úroveň. Intenzita tréninku je na dohodě s trenérem, doporučuje se hodinový trénink 1x-2x za týden. Vhodné je také obecné zvýšení tělesné aktivity, případně úprava jídelníčku s cílem snížení tělesné hmotnosti hráče. Samozřejmě vždy v případech pokud je to potřeba či ku prospěchu hráče. Doporučujeme o záměru tréninku tenisu seznámit svého lékaře a absolvovat lékařské vyšetření. Závěrečnou zprávu je pak nutné předložit trenérovi při stanovení tréninkového plánu a upozornit ho na možná omezení či rizika. V případě odborného a kvalitního vedení a zodpovědného přístupu je možné očekávat první pokroky již během půl roku až roku výuky. Tenis je nádherná hra pro každý věk vašeho života, vyrovnaný zápas zahrajete nejen se svou kamarádkou či kamarádem ale také dítětem či vnoučetem. Není důležité zda vyhrajete či prohrajete ale že jste udělali něco pro sebe a naučili se zase něco nového...

V případě zájmu o výuku tenisu kontaktujte prosím sekretariát TK Šumperk na info@tenis-sumperk.cz , zařídíme vše potřebné a rádi vás mezi sebou přivítáme.

Kontakt

Tenis Klub Šumperk
Tel.: +420 605 718 915
E-mail: info@tenis-sumperk.cz

Novinky

Nábor nových členů - 13 a 17 září 2017

Připravujeme další zářiový nábor tenisových nadějí, neváhejte a přiveďte své děti mezi nás ...

Více informací >>

12.9.2016 tenisový nábor - TK Šumperk

Zveme vás na poprázdninový tenisový nábor TK Šumperk, který se uskuteční na tenisových kurtech u Tyršova stadionu dne 12.9.2016 v 14.30hod. 

Více informací >>

Sponzoři

Děkujeme všem sponzorům za podporu

Roubenky AnnabergFORTEX AGS a.s.
TRIFOX, s.r.o.TYDEN na Severu
KONEXASD
LOGESVýtahy - Hromosvody

Kontaktní údaje
Tel.: +420 605 718 915
E-mail: info@tenis-sumperk.cz