Počasí Šumperk

TENIS CAMP - ANNABERG SUMMER 2016

Vážení rodiče,
nabízíme možnost přihlášení do letního pobytu dětí v rámci tenisového a kondičního soustředění v Koutech nad Desnou na konci letních prázdnin v termínu od 27.8. do 30.8.2016. 
Jako hlavní činnost dětem je plánován zejména tenisový trénink a kondiční průprava. Dále je do programu zařazeno řada odpočinkových aktivit jako výlety, turistika, wellnes a bazén. Děti také budou vedeny ke kolektivnímu odpočinku a sportování v přírodě. Dozor bude  zajištěn trenéry TK + příslušným počtem rodičů po dohodě. Počet přihlášených dětí je omezen kapacitou ubytování na 24. Pobyt je plánován v horské roubence penzionu Roubenky Annaberg v Koutech nad Desnou ( www.roubenkyannaberg.cz) , doprava vlastními auty dozoru nebo skibusem či vlakem. Stravování v restauracích v Loučné a Koutech nad Desnou, snídaně z nakoupených potravin a čerstvého pečiva každé ráno. Tenisový trénink a  nedělní turnaj bude probíhat na tenisovém kurtu v Koutech nad Desnou, v případě nepřízně počasí v hale ve Velkých Losinách. Výlety a akce dle harmonogramu. Více informací na sekretariátu TK Šumperk.

plán soustředění ročníku 2016

Zobrazit seznam novinek >>

Kontakt

Tenis Klub Šumperk
Tel.: +420 605 718 915
E-mail: info@tenis-sumperk.cz

Novinky

Nábor nových členů - 13 a 17 září 2017

Připravujeme další zářiový nábor tenisových nadějí, neváhejte a přiveďte své děti mezi nás ...

Více informací >>

12.9.2016 tenisový nábor - TK Šumperk

Zveme vás na poprázdninový tenisový nábor TK Šumperk, který se uskuteční na tenisových kurtech u Tyršova stadionu dne 12.9.2016 v 14.30hod. 

Více informací >>

Sponzoři

Děkujeme všem sponzorům za podporu

Roubenky AnnabergFORTEX AGS a.s.
TRIFOX, s.r.o.TYDEN na Severu
KONEXASD
LOGESVýtahy - Hromosvody

Kontaktní údaje
Tel.: +420 605 718 915
E-mail: info@tenis-sumperk.cz