Počasí Šumperk

Starší žáci

Starší žáci - je kategorie tenistů a tenistek ve věku 13 – 14 let (platí rok kdy dosáhne tohoto věku )

Doporučená intenzita tréninku je minimálně dvakrát týdně s trenérem. Trénink probíhá maximálně ve dvojici nebo nejlépe sólo, hráč – trenér. Součástí týdenní tréninkového cyklu je nutná minimálně 1x kondiční příprava. Trénink by měl být veden profesionálním trenérem, který působí na rozvoj tenisových dovedností jednotlivých hráčů vždy s ohledem na individuální možnosti a schopnosti každého hráče. Ideální je doplňovat tréninkovou přípravu hrou se sparingovými partnery podobné věkové kategorie.

Hráči těchto věkových kategorií se již účastní tenisových turnajů kde hrají soutěže družstev. Družstvo je složeno ze čtyř chlapců a dvou dívek. Soutěž družstev probíhá v období května a června podle toho kolik je mužstev v dané soutěži. Taktéž hráči hrají mají možnost hrát individuální turnaje (jak letní tak zimní v hale, kde se výsledky započítávají do celorepublikového žebříčku )

Kontakt

Tenis Klub Šumperk
Tel.: +420 605 718 915
E-mail: info@tenis-sumperk.cz

Novinky

Nábor nových členů - 13 a 17 září 2017

Připravujeme další zářiový nábor tenisových nadějí, neváhejte a přiveďte své děti mezi nás ...

Více informací >>

12.9.2016 tenisový nábor - TK Šumperk

Zveme vás na poprázdninový tenisový nábor TK Šumperk, který se uskuteční na tenisových kurtech u Tyršova stadionu dne 12.9.2016 v 14.30hod. 

Více informací >>

Sponzoři

Děkujeme všem sponzorům za podporu

Roubenky AnnabergFORTEX AGS a.s.
TRIFOX, s.r.o.TYDEN na Severu
KONEXASD
LOGESVýtahy - Hromosvody

Kontaktní údaje
Tel.: +420 605 718 915
E-mail: info@tenis-sumperk.cz